نظر آیت‌الله بهجت درباره یک عارف

چاپ دوم و ویراست جدید کتاب «محرم راز« دربردارنده خاطرات، کرامات و کلمات و اندیشه‌هاى عارف وارسته آیت الله شیخ محمدهادى تالهى همدانى از سوی نشر شهید کاظمی منتشر شد. در بخش معرفی اندیشه‌ها، گزیده‌ای از نوشتارها و گفتارهای این عارف برجسته در ۷ موضوع نماز، ولایت اهل بیت، سیروسلوک، مباحث سیاسی اجتماعی، مرگ، دنیا و … ادامه..

روایتی از شهید یگان موشکی سپاه در سکوت آرامم نمی کند

در اوج دست یابی به توانمندی دلاورمردان سپاه و تقویت یگان موشکی حادثه هایی روی داد که جوانان این مرز و بوم با اهداء جان خود موجب رشد و نمو این دستاورد بزرگ شدند. گروهی از این جوانان ۱۸ نفر از سلحشوران خرم آباد بودند که در حین طراحی و ساخت موشک در پادگان امام … ادامه..

پرواز از ام‌الرصاص تا کربلایی شدن در خان‌طومان

کتاب «از ام‌الرصاص تا خان‌طومان» روایتی از رزمندگان لشکر ۲۵ کربلا، اثر مصیب معصومیان توسط نشر شهید کاظمی منتشر و روانه بازار کتاب شد ، این کتاب ۵۷۰ صفحه‌ای روایتی است از رزمندگان لشکر «۲۵ کربلا » که در دی ماه ۱۳۶۵ در منطقه ام‌الرصاص ۳۰۰ نفر از آنها عروج کردند و با ارباب شهیدشان دیدار … ادامه..

کتاب «ملاصالح»؛ فراز و نشیب های زندگی یک انقلابی

بعضی کتاب ها هستند که حتی افرادی که خیلی اهل مطالعه نیستند را میخکوب می کنند و با قصه ای که دارند و درگیری ای که برای مخاطب به وجود می آورند خواندنشان را تبدیل به یک تجربه شیرین برای خواننده می کنند. کتاب «ملاصالح» از این دست کتاب هاست. اثری که زندگی پر فراز و … ادامه..